O nas

ATAKT - ODZIEŻ ROCK METAL

ATAKT od ponad 15 lat odnosi sukcesy i jest jednym z dziesięciu najlepszych sklepów z odzieżą rock metal w Czechach. Od stycznia 2020 roku firma stopniowo zaczęła zmieniać nazwę z pierwotnej nazwy sklepu TAKT Ostrava , którym działamy od 2008 roku na nową markę ATAKT . Pod marką ATAKT rozszerzamy swoją działalność na kraje Europy Zachodniej i Wschodniej. Na początku maja 2022 uruchomiliśmy nasz sklep internetowy z odzieżą metalową ATAKT Rock w 14 krajach, a kolejne 10 wersji językowych znajduje się w naszym e-sklepie www.Atakt.com. To dla nas duże wyzwanie, ale jesteśmy też tylko ludźmi i czasami popełniamy błędy. Ciągle się uczymy, uczymy się na własnych błędach, stale doskonalimy nasze aplikacje i procedury. Nadal biegnie do przodu, ale nam się to podoba. A kiedy popełnimy błąd, możemy przeprosić i zawsze spróbować naprawić błąd.

Obecnie wysyłamy do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Naszym celem jest zadowolony klient, który chętnie do nas powróci. Jesteśmy małą firmą rodzinną, która kładzie główny nacisk na satysfakcję klienta. Zależy nam, aby nasz klient czuł się bezpieczny, przyjazny i miał wszystkie potrzebne mu informacje. Jesteśmy tu dla Ciebie. Bo tylko dzięki Tobie, naszym klientom, Twojej lojalności, pozwalasz nam iść do przodu i z dnia na dzień stajemy się coraz lepsi. To potwierdza, że ​​idziemy we właściwym kierunku. Cieszymy się, że możemy dostarczać Państwu coraz więcej nowych produktów. Jesteśmy dumni, że chętnie do nas wracasz. Dzięki wieloletniemu przyjacielskiemu połączeniu dwóch rodzinnych firm, co tydzień możemy dostarczać Wam wiadomości ze sceny rockowej , metalowej , punkowej czy gotyckiej .

I nie tylko to, ostatnio poszerzyliśmy naszą ofertę o inne fasony, a wkrótce także o ubrania bez nadruku. Z biegiem lat staliśmy się poszukiwanym miejscem z wieloma markami modowymi i obuwniczymi. Na przykład dzisiejsze bardzo popularne buty Steel , Steadys , Altercore i inne marki. Naszym mocnym dominującym elementem są buty stalowe , wysokiej jakości skórzane buty w wielu wariantach kolorystycznych, różnej wysokości buta czy różnego rodzaju podeszwach. Większość modeli uzupełnia stalowe wzmocnienie w czubku buta. Buty Steadys to również wysokiej jakości obuwie w rozsądnej cenie. Posiadamy duże zapasy markowej odzieży, które stale powiększamy. Na przykład ubrania i akcesoria marek Spiral Direct shop , Rock Off Trade , Rocksax, Ramazat czy Alchemy Gothic i wiele innych. W trakcie swojej działalności na rynku ATAKT poszerzył swoją ofertę T-shirtów, bluz, butów, spodni, akcesoriów modowych i dekoracji do ponad 10 000 produktów na magazynie . A jeśli wybranego produktu nie ma w magazynie, mamy go na zamówienie i w miarę możliwości staramy się go zapewnić.

Naszym celem jest oferowanie klientom markowej odzieży wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Nie sprzedajemy tanich chińskich towarów ani innych tanich koszulek z nadrukiem. Ponad 90% oferowanego asortymentu mamy na magazynie w centralnym magazynie naszego oddziału partnerskiego i zazwyczaj jesteśmy w stanie wysłać go od 1 do maksymalnie 7 dni roboczych od zamówienia, jeśli towar jest na magazynie. Przy wszystkich produktach w e-sklepie wyświetlana jest przybliżona data ewentualnej wysyłki. Większość zamówień wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych od złożenia zamówienia. Dlaczego tak jest? Posiadamy dwa magazyny w dwóch różnych stanach. Zależy to zatem od tego, w którym magazynie towar jest aktualnie dostępny. Transport towarów pomiędzy magazynami odbywa się raz lub dwa razy w tygodniu. Może się więc zdarzyć, że zamówisz towar, który mamy na stanie, ale możemy go wysłać dopiero w przyszłym tygodniu. Wszystkie te informacje są zawsze wyświetlane dla każdego przedmiotu w e-sklepie. Stale skracamy czas wysyłki, ponieważ coraz częściej przewozimy towary między magazynami. Czas dostawy od wysyłki zależy wtedy od konkretnego kraju i środka transportu. Zwykle nie przekracza 4 dni roboczych od wysłania. Jeśli nie przeszkadza Ci ten czas dostawy, zapraszamy do nas.

ATAKT - SKLEP ROCK METALOWY

Nasz sklep rock metal ATAKT należy z szeroką ofertą koszulek metalowych, koszulek rockowych, bluz, butów i akcesoriów modowych lub upominków do wiodących sprzedawców odzieży metalowej i rockowej w naszym kraju. Nasz sklep rock metalowy ATAKT spełnił już swoje życzenia dziesiątkom tysięcy fanów. W trakcie całej działalności sklepu internetowego wysłaliśmy dziesiątki tysięcy produktów i rozdaliśmy setki prezentów. Co tydzień dodajemy i sprzedajemy nowe markowe ubrania rock metal , koszulki rock metal i inne akcesoria. Zalecamy regularne śledzenie naszych aktualności na naszej stronie internetowej. Naszą specjalnością są nie tylko metalowe koszulki , BUTY STALOWE czy odzież sklepowa Spiral Direct. W swojej ofercie posiadamy wiele innych znanych marek o tematyce związanej z grupami muzycznymi. Sprzedajemy wyłącznie oficjalną i markową odzież rock metal sprowadzaną z UE, Anglii oraz sporadycznie z innych krajów. A gdzie wszędzie wysyłamy? Wysyłamy do prawie wszystkich krajów Unii Europejskiej. Kraje, do których wysyłamy, możesz zawsze znaleźć w sekcji Wysyłka i płatności.

TROCHĘ WIĘCEJ HISTORII, JAK SIĘ WŁAŚCIWIE ZACZĘŁO

Po ukończeniu studiów rozpocząłem działalność gospodarczą w 1996 roku. Moja rodzina i ja zawsze pracowaliśmy jako mała firma rodzinna. Dzięki mojemu doświadczeniu programistycznemu w 2000 roku i po urodzeniu drugiego syna zaprogramowałem kilka projektów internetowych. Na przykład serwer reklamowy, serwer modelarski, rejestr firm, serwery rozrywkowe i współpracował z kilkoma firmami przy dużych projektach internetowych. Wiele projektów zakończyło się wówczas sukcesem, ale coraz częściej kierowałem swój biznes do sklepów internetowych. Inne projekty stopniowo poszły w zapomnienie. Od 2002 roku rozpoczęła się moja nowa faza działalności, w kierunku sklepów internetowych. Początki były dla mnie łatwiejsze, wszystko potrafiłam zaprogramować sama i miałam już doświadczenie w sprzedaży towarów. Nie musiałem rozwiązywać problemów technicznych i stopniowo wszystko kończyłem zgodnie z aktualnymi potrzebami. W latach 2005-2010, w czasach, gdy wszystko sprzedawało się prawie samo, sprzedawaliśmy różne asortymenty towarów. Sprzedawaliśmy elektronikę, meble, soczewki kontaktowe, zabawki, a nawet sprzęt ogrodniczy. Przeważnie była to wyprzedaż w formie Dropshipingu, która zaczęła się powoli rozwijać, więc nie musieliśmy nawet posiadać własnych zapasów.

W tym czasie byłem również aktywnym programistą w odnoszącej sukcesy firmie programistycznej, która skupiała się na tworzeniu profesjonalnych e-sklepów. Byłem odpowiedzialny za utrzymanie i rozwój sklepów internetowych. Nauczyłem się innych nowych umiejętności iw 2006 roku bardziej skoncentrowałem się na własnej sprzedaży towarów. Już wtedy czułem, że zbliża się czas specjalizacji. I wiedział, że ci, którzy nie mają własnego asortymentu i własnych zapasów, nie będą mogli dalej się rozwijać. Więc moja żona i ja uruchomiliśmy kolejny sklep internetowy, tym razem z modą i odzieżą sportową Aipex. Od 2007 roku rozpoczęliśmy sprzedaż większości tanich T-shirtów i bluz z motywem metalowym, dodaliśmy nowy asortyment markowej mody ulicznej sprowadzanej z Anglii, szereg noży i dekoracji ściennych z Chin. Kolejna decyzja została podjęta w 2008 roku i zaczęliśmy bardziej koncentrować się na produktach związanych z modą rockową, metalową, punkową i gotycką. Rozpoczęliśmy poszukiwanie nowych partnerów biznesowych do dalszego poszerzania naszej oferty. W międzyczasie zakończyła się sprzedaż noży i ozdób, zakończyliśmy sprzedaż mody ulicznej z Anglii i zaczęliśmy aktywnie szukać dostawców nowej oferty skierowanej do odbiorców rocka i heavy metalu. Po poszukiwaniach nawiązaliśmy współpracę z mniejszą firmą rodzinną z Polski, która od dłuższego czasu sprzedawała lubiany przez nas asortyment. To było dokładnie to, czego chcieliśmy. Zaczęło się od partnerstwa biznesowego, a po roku wspólnych relacji biznesowych mamy bardzo dobre, przyjacielskie relacje. aby jeszcze bardziej poszerzyć naszą ofertę. W międzyczasie zakończyła się sprzedaż noży i ozdób, zakończyliśmy sprzedaż mody ulicznej z Anglii i zaczęliśmy aktywnie szukać dostawców nowej oferty skierowanej do odbiorców rocka i heavy metalu. Po poszukiwaniach nawiązaliśmy współpracę z mniejszą firmą rodzinną z Polski, która od dłuższego czasu sprzedawała lubiany przez nas asortyment. To było dokładnie to, czego chcieliśmy. Zaczęło się od partnerstwa biznesowego, a po roku wspólnych relacji biznesowych mamy bardzo dobre, przyjacielskie relacje. aby jeszcze bardziej poszerzyć naszą ofertę. W międzyczasie zakończyła się sprzedaż noży i ozdób, zakończyliśmy sprzedaż mody ulicznej z Anglii i zaczęliśmy aktywnie szukać dostawców nowej oferty skierowanej do odbiorców rocka i heavy metalu. Po poszukiwaniach nawiązaliśmy współpracę z mniejszą firmą rodzinną z Polski, która od dłuższego czasu sprzedawała lubiany przez nas asortyment. To było dokładnie to, czego chcieliśmy. Zaczęło się od partnerstwa biznesowego, a po roku wspólnych relacji biznesowych mamy bardzo dobre, przyjacielskie relacje. To było dokładnie to, czego chcieliśmy. Zaczęło się od partnerstwa biznesowego, a po roku wspólnych relacji biznesowych mamy bardzo dobre, przyjacielskie relacje. To było dokładnie to, czego chcieliśmy. Zaczęło się od partnerstwa biznesowego, a po roku wspólnych relacji biznesowych mamy bardzo dobre, przyjacielskie relacje.

Od 2009 roku sprzedajemy ich kompletny asortyment w Czechach. Wszystko zaczęło do siebie pasować, moje doświadczenie w programowaniu, mój związek z ciężką muzyką od dziecka i wolność robienia interesów w tym, co lubię. Szybko zaprogramowałem połączenie obu firm, aby uprościć proces zamawiania i byliśmy w stanie obsłużyć większą liczbę zamówień. Jednocześnie stopniowo poszerzaliśmy nasz asortyment o wiele innych drobiazgów, modnych akcesoriów, butów i innych rzeczy. Wszystko nabrało innego wymiaru. W 2010 roku otworzyliśmy nasz pierwszy mały sklep w mniejszym centrum handlowym w Ostrawie. Do 2014 roku zbudowaliśmy tu lokalną bazę fanów, sklep internetowy rozwijał się we właściwym kierunku. Potem przyszła kolej na budowę domu rodzinnego i nowego lokalu dla naszej firmy. Zamknęliśmy działalność w centrum handlowym i przenieśliśmy sklep do własnego lokalu. Dziś sprzedajemy towary w naszych sklepach internetowych od ponad 20 lat, a od ponad 15 lat skupiając się na rocku, metalu, punku i gotyku. W 2022 rozpoczęliśmy ekspansję zagraniczną, wszystko jest dla nas nowe, ponownie się uczymy i wszystko przeprojektowujemy. Czas pokaże, co będzie dalej. I to wszystko na teraz.